ZAYN OPOUŠTÍ ONE DIRECTION!

25. března 2015 v 19:10 | Hanďa |  Novinky
Dnes oficiální facebooková stránka One Direction oznámila:

After five incredible years Zayn Malik has decided to leave One
Direction. Niall, Harry, Liam and Louis will continue as a four-piece and look forward to the forthcoming concerts of their world tour and
recording their fifth album, due to be released later this year.
Zayn says: "My life with One Direction has been more than I could ever have imagined. But, after five years, I feel like it is now the right time for me to leave the band. I'd like to apologise to the fans if I've let anyone down, but I have to do what feels right in my heart. I am leaving because I want to be a normal 22-year-old who is able to relax and have some private time out of the spotlight. I know I have four friends for life in Louis, Liam, Harry and Niall. I know they will continue to be the best band in the world."
One Direction say: "We're really sad to see Zayn go, but we totally
respect his decision and send him all our love for the future. The past five years have been beyond amazing, we've gone through so much together, so we will always be friends. The four of us will now continue. We're looking forward to recording the new album and seeing all the fans on the next stage of the world tour."
Simon Cowell says: "I would like to say thank you to Zayn for everything he has done for One Direction. Since I first met Zayn in 2010, I have grown very, very fond - and immensely proud - of him. I have seen him grow in confidence and I am truly sorry to see him leave. As for One Direction, fans can rest assured that Niall, Liam, Harry and Louis are hugely excited about the future of the band."

PŘEKLAD: Po pěti neuvěřitelných letech se Zayn Malik rozhodl opustit One Direction. Niall, Harry, Liam a Louis budou pokračovat jako čtyřčlenná skupina a těší se na nadcházející koncerty na světovém turné a na nahrávání nového alba, které bude letos vydáno.
Zayn říká: "Muj život s One Direction byl víc než jsem si kdy dokázal představit. Ale po pěti letech, cítím, že je správný čas skupinu opustit. Rád bych se omluvil fanouškům, pokud jsem někoho zklamal, ale musím dělat to, co pokládám za správné ve svém srdci. Odcházím, protože chci být normální dvaadvacetiletý muž, který může relaxovat a mít nějaké soukromí a nebýt ve středu pozornosti. Vím, že mám v Louim, Liamovi, Harrym a Niallovi čtyři přátele na celý život. Vím, že budou pokračovat a stále budou nejlepší skupina na světě."
One Direction říkají: "Jsme vážně smutní, že Zayn odchází, ale naprosto respektujeme jeho rozhodnutí a přejeme mu jen vše nejlepší do budoucnosti. Uplynulých pět let bylo víc než úžasných, prošli jsme si společně vším možným, takže budeme navždy přáteli. My čtyři budeme pokračovat. Těšíme se na nahrávání nového alba a těšíme se také až uvidím všechny fanoušky na našem dalším světovém turné."
Simon Cowell říká: "Rád bych poděkoval Zaynovi za vše, co pro One Direction udělal. Od té doby, co jsem Zayna potkal v roce 2010, jsem se na něho stal nesmírně pyšný. Viděl jsem, jak roste a nabývá sebevědomí a je mi líto, že odchází. Ohledně One Direction, fanoušci si mohou být jisti, že Niall, Liam, Harry a Louis se moc těší na budoucnost skupiny."

Jak už jsem psala v předchozích článcích, Zayn opustil turné, kvůli aférce, kterou vyvolala fotka Zayna s jinou divkou než jeho snoubenkou Perrie Edwards. Zayn se psychicky zhroutil a vrátil se do Anglie, aby to s Perrie urovnal. Pár hodin nato byla Perrie vyfocena, jak z domu odchází s taškou v ruce.
Zaynovi se nedivím, a myslím, že jsme všichni tušili, že to jednou nastane. Určitě už to pro mě nebude bez Zayna "One Direction", ale nemám mu nic za zlé a určitě mě nezklamal. #AlwaysInOurHeartsZaynMalik

Embedded image permalink
Embedded image permalink


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama