Rozhovor s Gemmou Styles: Jaké je to mít slavného bratra?

20. dubna 2013 v 20:30 | Hanďa |  Zajímavosti
Vím, že je článek už starší, ale ještě jsem nikde neviděla překlad. :)
Přeloženo z anglického originálu:

"MŮJ BRATR JE V NEJLEPŠÍ CHLAPECKÉ KAPELE!"

"Vždy jsem byla na svého bratra pyšná. On je až neuvěřitelně taletovaný - na všechno. Jakýkoli sport, jakákoli aktivita, zkusil to a byl lepší než všichni ostatní. A podívejte se na ty vlasy! Takže jsem potěšena, že měl v minulém roce šanci ukázat svůj talent."

"Šílenství začalo po Harryho prvním konkurzu v X Factoru před porotci. Vypadalo to trochu vtipně. Byla jsem nejvíc vzrušená ze setkání s Dermot O´Learym. Myšlenka, že by byl Harry v show, kterou jsme sledovali každý rok byla neskutečná. Harry byl v prvním konkurzu úspěšný a uvědomlili jsme si, že má šanci dostat se do Boot Campu. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak odvážný byl, když vešel na pódium. To je moje představa pekla! Bylo vidět, že se mu třesou ruce. Všichni jsme zatajili dech, když mu Louis Welsh řekl "ne" - vsadím se, že teď toho lituje! Ale, samozřejmě, Nikol Scherzinger a Simon Cowell řekli "ano".

Příštích pár týdnů nás nutil poslouchat, jak nacvičuje v koupelně. Potom jsme měli jet do Londýna. Bylo to pro nás poprvé, a tak jsme jeli dříve, abychom si stihli prohlédnout památky - a jsem ráda, že jsme to takhle udělali, protože, když jsme šli po noční live show nakupovat na Oxford Street, byla to trochu jiná zkušenost s fanoušky všude kolem vás!
První den Boot Campu jsme jeli do Wembley, a tak jsem ho nechala s ostatními nervózními lidmi, plnými naděje. A odsud už to znáte! Harryho noví kamarádi z kapely jeli bydlet s námi, aby se lépe poznali a mohli cvičit. Šlo jim to vážně dobře a asi po dvou dnech, kdy byli zavření, aby mohli nasvičovat sami, nám zazpívali v kuchyni. Bylo to jejich první vystoupení jako One Direction! Dát je dohromady byl ten nejlepší nápad!
Byli jsme hrozně hrdí, ale dokud show neběžela na podzim v televizi, publikum nesmělo vědět, kdo prošel, takže jsme nikomu nemohli říct tyto dobré zprávy.
Potom, každý víkend, "1D rodina" seděla dohromady ve studiu a kluci zpívali. Tu noc, kdy bylo finále, byli jsme hrozně nervózní a hrozně jsme si přáli, aby vyhráli. Bylo naprosto úžasné, když skončili třetí. Byl to jediný nedělní večer, kdy jsem nebrečela!"

"Bylo to před osmi měsíci a bylo šílené, jak rychle byli 1D oblíbení. Vždycky se směju, když vidím ty povědomé obličeje, jak se usmívají na titulní stránce nějakého časopisu. Lid mi posílali zprávy z celého světa, jak moc zbožňují Harryho a ta podpora, která se klukům dostávala byla ohromná. Milují potkávat fanoušky, ale mě to přijde divné, když jsem s nimi. Přijde mi, že být pořád sledován je spíše stresující než zábavné, ale oni to milují a teď je to součástí jejich života!"

Všechna ta pozornost také obnáší těžkou práci, což znamená, že spolu trávíme méně času, ale navštěvujeme se kdykoli je to možné a jsme pořád v kontaktu. Může to být výzva, stíhat to při tom všem, ale myslím, že to funguje a jsme si stále hodně blízcí."

Harryho strašně moc miluju a jsem moc pyšná na to, co s kluky za takovou krátkou dobu dokázal. Je to pořád můj malý bratříček, ale já vždycky věděla, že ty kudrliny budou jednou slavné! :)

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama